Wie is wie?


vlnr Wim (woningbeheerder), Peter D (huurbegeleider), Julie (huurbegeleider), Bjorn (coördinator), Sofie H (huurbegeleider), Sofie VH (administratie en boekhouding), Akko (huurbegeleider), Peter T (huurbegeleider)

Bjorn Thienpont (056/62 87 17, bjorn.thienpont@rsvk.be)

Ik sta in voor de algemene coördinatie en ben het eerste aanspreekpunt voor eigenaars die aan ons (willen) verhuren. Ook huurders die opmerkingen hebben over onze dienstverlening kunnen mij contacteren.

Akko Deschuytter (056/62 98 94, akko.deschuytter@rsvk.be)

Ik verzorg de inschrijvingen van kandidaat-huurders, de toewijs van de woningen en de huurcontracten.

Sofie Hatse (056/62 87 14, sofie.hatse@rsvk.be)

Van zodra iemand effectief een woning huurt van het RSVK zal die mij ontmoeten. Vanaf het ondertekenen van het huurcontract tot het moment dat de huur afloopt, kunnen huurders steeds bij mij terecht.

  Julie Anraet (056/62 87 24, julie.anraet@rsvk.be)

Van zodra iemand effectief een woning huurt van het RSVK zal die mij ontmoeten. Vanaf het ondertekenen van het huurcontract tot het moment dat de huur afloopt, kunnen huurders steeds bij mij terecht.
 
  Peter Theuwen (056/62 87 10, peter.theuwen@rsvk.be)

Van zodra iemand effectief een woning huurt van het RSVK zal die mij ontmoeten. Vanaf het ondertekenen van het huurcontract tot het moment dat de huur afloopt, kunnen huurders steeds bij mij terecht.
 
 

Peter De Fré (056/62 98 92, peter.defre@rsvk.be)

Van zodra iemand effectief een woning huurt van het RSVK zal die mij ontmoeten. Vanaf het ondertekenen van het huurcontract tot het moment dat de huur afloopt, kunnen huurders steeds bij mij terecht.

Sofie Van Houtte (056/62 98 95, sofie.vanhoutte@rsvk.be)

Ik sta in voor administratief ondersteunende opdrachten zoals briefwisseling, voorbereiding boekhouding, opvolgen nutsvoorzieningen, controle en uitvoering betalingen, maandelijkse indexaties, telefonische permanentie.

Wim De Craemer (056/62 98 93, wim.decraemer@rsvk.be)

Als er een defect is aan de technische installaties van de woning zorg ik dat dit zo snel mogelijk wordt hersteld. Ik maak ook de plaatsbeschrijvingen op en begeleid de renovatie van nieuwe huurwoningen.

RSVK WAREGEM - Schakelstraat 41, 8790 Waregem - 056/62 98 93 - info@rsvk.be

WotSoft Productions Website by WotSoft Productions